about us مراحل احیا بیمار
خدمات پرستاری و پزشکی رایگان برای کلیه کارکنان و افراد تحت تکلف بانک های طرف قرارداد شرکت خدمات پرستاری رز  . 
پرسنل مجرب و دلسوز خدمات پرستاری رز، جهت فراهم کردن آرامش برای خانواده های گرانقدر ایرانی در زمینه پرستاری از کودک،نگهداری از کودک و بچه ها در منزل و بهبود کیفیت زندگی این عزیزان، خدمت صادقانه داشته است.ما آماده ارائه خدمت در زمینه پرستاری و نگهداری از کودک در تهران به شما همشهریان عزیز هستیم.
از مشخصات بخش سالمندان خدمات پرستاری رز، می توان به حضور پزشکان مجرب، پرسنل متخصص و دلسوز، آموزش بیمار و همراه اشاره نمود.
  خدمات پرستاری در منزل   امید راه حل بهبود بیمار است . کادر مجرب و حرفه ای خدمات پرستاری رز آماده ارائه بهترین خدمات به بیماران شما در منزل می باشد.  
با تلاش و پیگیری های مستمر مدیریت خدمات پرستاری رز، عقد قرارداد فی ما بین خدمات پرستاری رز با بیمه ملت، بیمه پارسیان، بیمه تجارت و بیمه مرکزی در جهت کاهش هزینه های شما مشتریان عزیز و گرانقدر، محقق شد.  
 پرستار شبانه روزی مراقبت های ویژه در منزل ( ICU و CCU ) | کلیک برای لیست قیمت

کادر مجرب و متخصص پزشکی خدمات پرستاری رز

حافظ حیات و اهدای سلامت


Webp.net gifmaker 4

خدمات پرستاری شبانه روزی در تهران

مرکزمشاوره و خدمات پرستاری در منزل
اطلاع رسانی لحظه ای و آنلاین از اقدامات پرستاری به اولیای بیمار
شبانه روزی در سراسر تهران

اعزام آمبولانس در تهران و شهرستان ها | خدمات پرستاری رز

 

اعزام آمبولانس در تهران و شهرستان ها | خدمات پرستاری رز

سریع، ایمن و با تجهیزات کامل پزشکی

 

برای خرید و اجاره کلیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمار خود می توانید به سایت فروشگاه شرکت جهان پخش آرام (همکار و شریک رسمی خدمات شبانه روزی پرستاری رز) مراجعه فرمایید و یا با ما در تماس باشید.

        

icon امکانات هوشمند

مراقبت های بهیاری و کمک بهیاری در منزل و بیمارستان

icon جدیدترین تجهیزات

خدمات پاراکلینیکی

icon پزشکان حرفه‌ای

ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل

icon بهترین خدمات

مراقبت های ویژه پرستاری در منزل و بیمارستان

درباره خدمات پرستاری رز
مختصری از ما

مرکز مشاوره و مراقبت های پرستاری در منزل رز با بکارگیری از کادر مجرب، در تمام سطوح مراقبتی (مراقبت های ویژه، عمومی . بهیاری و کمک بهیاری) و نیز ارائه خدمات پاراکلینیکی به مراقبت و نگهداری از مددجو/بیمار شما می پردازد تا بتواند باعث ارتقا سطح سلامت جسمی و روحی افراد جامعه گردد. پرسنل از افراد متخصص و با سابقه بوده و خدمات مراقبتی و پاراکلینیکی به بیمار/ مددجو را در مراکز نگهداری و منزل ارائه می نماید. [...]

بیشتر
icon
ایران،تهران،شهرک گلستان
icon
دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان
icon
۹۸۲۱۴۴۷۶۹۱۰۸+ / ۹۸۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱+

 

در این مقاله به بررسی اقدماتی جهت احیای یک نفر از نظر تنفسی و قلبی می پردازیم :

مراحل احیا :

قبل از هرگونه اقدامی جهت انجام احیاي قلبی تنفسی هر مصدوم به مرکزاورژانس 115 اطلاع داده واطمینان حاصل کنید که این عمل سلامتی شـما یـا مصدوم را از نظر سرایت بیماریهایی چون ایدز و هپاتیت تهدید نمیکند. مهمترین تغییر در دستورالعمل احیاءسال 2010 میلادي ،تغییرمراحل C-B-A (راه هوایی- تنفس- گردش خون) به B-A-C ( گردش خون- راه هوایی- تنفس) میباشد. به استثناي نوزادان تازه متولد شده. مراحل احیا در خارج ازبیمارستان به ترتیب (چپ به راست) عبارتند از:
C-A-B
C
ماساژ قلبی Circulation
A
باز کردن راه هوایی way Air
B
دادن تنفس مصنوعی Breathing
ماساژ قلبی
آغاز ماساژ قلبی به علت کمک به پمپاژ مصنوعی قلب، اولین قدم و مهمترین مانور امدادگر است که باید هرچه سریعتر آغاز گردد. قبلاً توصیه میشد که براي بزرگسالان به ازاي هر 15 ماساژ قلبی 2 تنفس مصنوعی و براي کودکان و نوزادان به ازاي هر 5 ماساژ قلبی 2 تنفس مصنوعی انجام شـود. در حـال حاضر به جز در مورد نوزادان توصیه میشود که 30 ماساژ قلبی براي هر دو تنفس مصنوعی انجام شود. فشار بر روي قفسه سینه باید سریع و قوي باشد و با سرعت 100 فشار در دقیقه انجام شود. با این حال باید زمان کافی براي برگشت قفسه سینه به بـالا داده شود، به طوري که فشارهاي متوالی خون را به درون دستگاه گردش خون براند. براي انجام ماساژ قلبی پاشنه یک دست را باید در مرکز قفسه سینه (بر روي جناغ) پایین سر سینهها قرار داد و دست دوم را باید روي اولی گذاشت به طوري که بتوان با حداکثر قدرت به پایین فشار آورده و دست بـالایی انگشتان دست پایین را ازمحدوده ماساژ دور کند. با هر فشار قفسه سینه باید حدود 5 سانتیمتر پایین برود. توجه شود درخفگی ها باید اول راه هوایی را باز نمودبعدتنفس ودر آخر گردش خون.

نحوه قرارگیري احیا کننده : فشاربرروي قفسه سینه باید با اعمال نیروي وزن احیا کننده باشدوازفشارمستقیم انگشتان وکف دست جلوگیري شود

باز کردن راه هوایی

هدف از باز کردن راه هوایی این است که امکان تنفس براي فرد فراهم شود. ایندر گذشته توصیه میشد با قلاب کردن انگشتان به دور فک و کشیدن آن به جلو راه هوایی باز شود ( مانور جلو بردن فک thrust Jaw ( اما انجام این مانور مشکل است و امروزه تصور میشود که نسبت به سایر روشها از لحاظ آسیب گردن بیخطرتر نیست . بنابراین در حال انجام مانور استاندارد

"زاویهدار کردن سر- بلند کردن چانه" توصیه میشود براي انجام این کار روي پیشانی به سمت پایین فشار بیاورید و چانه را بالا بکشید. سپس باید ببینید آیا بیمار خودش نفس میکشد یا نه.

دادن تنفس مصنوعی

براي انجام تنفس مصنوعی از روشهاي مختلف مانند ماسک میتوان استفاده نمود . اما روش پرکاربرد از طریق آمبوبگ است . روش دیگري روش سنتی دهان به دهان که امروزه با توجه به بهداشت کمتر توصیه میشود. در روش دهان به دهان، بینی بیمار را با دست ببندید و دهانتان ر وي دهان او بگذارید و هوا را درون ریه او بدمید تا حدي که قفسه سینه بالا رود. قبلاً توصیه میشد که ضمن انجام تنفس مصنوعی هوا با شدت به درون ریهها دمیده شده. اما از آنجایی که این کار ممکن است تأثیر فشار بر روي قفسه سینه را کاهش دهد و ضمنا جریان خون در ریهها در ایست قلبی چندان زیاد نیست، به دمیدن هوا با شدت زیاد نیازي نیست و دمیدن هوا در حدي که باعث بلندشدن قفسه سینه شود کافی است.

شما می توانید جهت استخدام پرستار در منزل به صورت شبانه روزی با همکاران ما در مرکز خدمات پرستاری رز تماس حاصل فرمایید .

توریسم پزشکی –Medical Tourism

توریسم پزشکی
در حال تولید محتوا برای اطلاع رسانی دقیق از خدمات پرستاری رز در حوزه توریسم پزشکی به ۶ زبان فارسی، عربی، انگلیسی، ترکی، آلمانی و فرانسوی هستیم. خدمات پرستاری رز هم اکنون با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و تجهیزات روز دنیا آماده ورود به عرصه توریسم پزشکی است . به زودی همراهتنان خواهیم بود.
توریسم پزشکی 
خدمات پرستاری رز
توریسم پزشکی در ایران
توریسم پزشکی
فارسی
توریسم پزشکی در انگلستان
Medical tourism
English
توریسم پزشکی در آلمان
Medizintourismus
Deutschland
توریسم پزشکی در فرانسه
Tourisme médical
France
توریسم پزشکی در کشورهای عربی
السياحة الطبية
العربية
توریسم پزشکی در ترکیه
Tıbbi turizm
Türk

لیلا حمیدی
مراقبت های پرستاری از بیماران سرطانی -
شایان ایروانی
خدمات پرستاری و پزشکی از سالمندان -
ستایش کارگر
خدمات پرستاری کودکان در منزل -

مطالب آموزشی خدمات پرستاری رز (راهنمای بیماران و همراهان گرامی)

ما در شرکت خدمات پرستاری رز ، با همکاری شرکت تجهیزات پزشکی جهان پخش آرام ، با ایجاد امکان اجاره اکسیژن ساز با قیمت ارزان این امکان را برای بیماران گرامی فراهم کرده ایم تا با اجاره اکسیژن ساز بیماری خود را سریعتر بهبود بدهند.
آبان 13, 1398. توسط پشتیبان سایت
بیماران icu جزو بیماران خاصی هستند که ما در مرکز پرستاری رز ، با ارائه خدمات icu در منزل با هدف مراقبت و نگهداری از بیماران icu ، این بخش را راه اندازی کرده ایم . 
دی 02, 1398. توسط پشتیبان سایت
این مطلب درزمینهمدیریتومراقبتاززخمهاو توجهبهنکاتکلیدیی کهتحت عنوانHOPE شناختهشدهاندمی پردازیم : 
ارديبهشت 15, 1397. توسط پشتیبان سایت
شرکت خدمات پرستاری رز با هدف ارائه هر چه بیشتر کمک به والدین و فرزندان گرامی تاسیس شد .
ارديبهشت 14, 1397. توسط پشتیبان سایت
خدمات پرستاری رز در ایران شامل : ارائه خدمات پرستاری و پزشکی به کودکان ، بیماران و سالمندان می باشد که ...
ارديبهشت 17, 1397. توسط پشتیبان سایت
موسسه خدمات پرستاری رز ارائه دهنده انواع خدمات پرستاری و پزشکی به کودکان در منزل ارائه می کند 
ارديبهشت 08, 1397. توسط پشتیبان سایت

خدمات پرستاری رز در شبکه های اجتماعی

گوگل پلاسیوتیوبآپاراتتلگراماینستاگرام

تماس با ما

  • ایران تهران منطقه ۲۲ شهرک گلستان
  • تلفن : ۴۴۷۶۹۱۰۸ - ۰۲۱  -  ۴۴۷۶۹۱۳۲ - ۰۲۱
  • موبایل : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱ - ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰
  • ساعات کاری : شبانه روزی
بالا