about us فیزیوتراپی، سرم تراپی، اکسیژن تراپی، فوتوتراپی (زردی نوزاد)، ماساژ درمانی - شبانه روزی در تهران about us

 

اکسیژن تراپی ، سرم تراپی ، فتوتراپی ، فیزیوتراپی و  ماساژ درمانی با موسسه خدمات پرستاری رز

اکسیژن تراپی چیست ؟

اکسیژن تراپی(درمان با اکسیژن) نوعی روش درمانی است که در آن اکسیژن لازم برای کار کرد متناسب بدن را فراهم می کند . در حالت عادی ، ریه ها گاز اکسیژن مورد نیاز را از هوا جذب می کنند . با این حال ، برخی از بیماری ها ، شرایط و عوامل محیطی می تواند از کسب اکسیژن کافی جلوگیری کند.

اکسیژن تراپی می تواند برای عملکرد بهتر و فعالتر، به کمک شما بیاید . در واقع در این روش اکسیژن در یک استوانه ی فلزی محبوس می شود و از طریق یک لوله ، به ریه های بیمار انتقال داده می شود .

 

فتوتراپی جیست ؟

فوتوتراپی نوزادان به معنی تاباندن نور به پوست نوزادانی است که مبتلا به بالا رفتن بیش از اندازه بیلی‌ روبین غیرمستقیم شده‌اند

است

درمان با فتوتراپی کاربرد مختلفی دارد و برای درمان بیماری های مختلفی از درمان با فتوتراپی استفاده می شود.
از جمله بیماری هایی که توسط روش های فتوتراپی می توان به درمان آن رسید می توان به

درمان انواع سرطان

درمان در زمینه پوست و مو

درمان زردی نوزاد

اشاره نمود.
اشعه درمانی , نوردرمانی یا فتوتراپی نام هایی است که به این روش درمانی اطلاق می شود.
شایع ترین بیماری هایی که به وسیله درمان با فتوتراپی درمان می شود بیماری های پوستی است. در این روش پوست به صورت مستقیم تحت تابش نور با طول موج مناسب به صورت منظم و تحت نظر پزشک قرار می گیرد.

 

سرم تراپی چیست ؟

سرم تراپی حاوی پلاکت درمان جوانسازی پوست وریزش مو(مزوترپی طبیعی)

استفاده از سرم خوب بیماران روش جدیدی در جوانسازی پوست می باشد که در بیشتر نقاط دنیا مثل فرانسه ژاپن انگلستان وآمریکا استفاده میشود.

در این روش برای جوان سازی صورت و برای بهبود ، tonification پوست ، از سرم خون بیمار استفاده میشود .نتایج استفاده از این روش ثابت شده است

به طورکلی سرم تراپی حاوی پلاکت درمان جوانسازی پوست وریزش مو(مزوترپی طبیعی) می باشد .

 

فیزیوتراپی چیست ؟

فیزیوتراپی در منزل روشی از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی، ماهیچه‌ای ، اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی ، جریان‌ الکتریکی ، مانورهای دستی ، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است.

در این روشها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش ، فروسرخ ،گرما و جریان برق استفاده می‌شود . فیزیوتراپی حیطه‌ای از پزشکی است که هدف آن پیشگیری از بیماری‌ها ، درمان، توانبخشی و بالا بردن سطح سلامت می‌باشد.
اعمال مذکور منحصرا توسط فیزیوتراپیستهای فارغ التحصیل از دانشکده های توانبخشی انجام میشود که آموزشهای علمی و عملی را طی کرده و درمانهای بالینی را بخوبی فراگرفته اند.

 

موسسه خدمات پرستاری رز با داشتن کادری زبده و متخصص آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی ، سرم تراپی ، فتوتراپی ،اکسیژن تراپی و ماساژ درمانی می باشد

خدمات پرستاری رز در شبکه های اجتماعی

گوگل پلاسیوتیوبآپاراتتلگراماینستاگرام

تماس با ما

  • ایران تهران منطقه ۲۲ شهرک گلستان
  • تلفن : ۴۴۷۶۹۱۰۸ - ۰۲۱  -  ۴۴۷۶۹۱۳۲ - ۰۲۱
  • موبایل : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱ - ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰
  • ساعات کاری : شبانه روزی
بالا