• تلفن : 9108 76 44 - 021
 • ایمیل: info@roznursing.com
 • ساعات کاری: شبانه روزی

خدمات پرستاری بیمار در منزل در تهران شبانه روزی

خدمات پرستاری بیمار در منزل در تهران شبانه روزی 

استخدام پرستار در منزل

مراقبت در منزل توسط پرستار دلسوز و مهربان

مراقبت در منزل اغلب نادیده گرفته می شود، به ویژه زیرا اعتقاد بر این است که مراقبت پرستاری در خانه بیمار انتخابی است که توسط پس انداز دیکته می شود. در واقع اینطور نیست و پرستار ADI اخیراً به یک متخصص بهداشتی ضروری تبدیل شده است که می تواند با علم و وجدان در متفاوت ترین موقعیت ها و در پیچیده ترین مناطق مراقبت مداخله کند.

بیمار همیشه در مرکز مراقبت است

پرستار منزل

پرستار در منزل

مراقبت در منزل یکپارچه (ADI)، که متعاقباً به عنوان مراقبت در منزل شناخته می شود، در حال حاضر یک نقطه اساسی و به طور تصاعدی در حال رشد در سازمان شرکت های مراقبت های بهداشتی است.

دلیلی برای سرمایه گذاری بزرگ است زیرا بستری شدن در بیمارستان هزینه های بسیار بالاتری نسبت به مراقبت های ارائه شده در خانه بیمار دارد.

اما اقامت بیمار نه تنها منبعی برای پس انداز است، بلکه وسیله ای برای حفظ استقلال افراد از طریق تضمین ماندن در کانون خانواده و اقامت آنها در طول فرآیند درمان و با همه مزایا است. انسان هایی که این مستلزم آن است. دقیقاً همین مزایای مراقبت در منزل است که سازمان های مراقبت های بهداشتی را در طول سال ها به سرمایه گذاری و آموزش متخصصان در مراقبت و توانبخشی یکپارچه سوق داده است. مشاغل زیادی وجود دارند که می‌توانند به شیوه‌ای متنوع درگیر شوند، مانند پزشک، پرستار، فیزیوتراپ، اوس، مددکار اجتماعی و غیره که هر کدام سهم خاص خود را دارند.

بنابراین، این سرویس بهداشتی ملی (SSN) است که به افراد غیر خودکفا و در شرایط شکنندگی، با آسیب شناسی در حال پیشرفت یا پیامدهای آنها، مسیرهای کمک در خانه متشکل از مجموعه ای سازمان یافته از درمان های پزشکی، پرستاری و توانبخشی را تضمین کند. ، به منظور. واسه اینکه. برای اینکه:

تثبیت تصویر بالینی

کاهش عملکرد را محدود کنید

بهبود کیفیت زندگی

خدمات پرستاری بیمار در منزل در تهران شبانه روزی

مراقبت در منزل با کمک های اجتماعی و خدمات حمایتی خانواده که عموماً توسط شهرداری محل سکونت فرد ارائه می شود، ادغام می شود. نیاز به کمک بالینی و توانبخشی از طریق ابزارهای ارزیابی چندحرفه ای و چند بعدی مناسب که به فرد اجازه می دهد مسئولیت کلی را بر عهده بگیرد و تعریف یک پروژه یکپارچه کمک اجتماعی و بهداشتی فردی (PAI) مشخص می شود.

بنابراین، مراقبت در منزل خدماتی است که در سطوح ضروری کمک (LEA) گنجانده شده است که می‌تواند تداوم پاسخگویی کافی را در منطقه به نیازهای بهداشتی (حتی موارد پیچیده) افراد غیر خودکفا، اعم از مسن یا غیر، تضمین کند. مدیریت مزمن و پیشگیری از معلولیت ها را هدف می گیرد.

این امر به لطف تعامل و کار گروهی بین متخصصان مراقبت های بهداشتی (پرستاران، پزشکان، فیزیوتراپیست ها) و چهره های متعلق به شبکه اجتماعی بیمار، یعنی مراقبین امکان پذیر است.

با مروری کوتاه بر تاریخچه پرستاری، می‌توانیم تولد مراقبت در منزل را در قرن نوزدهم قرار دهیم، زمانی که فلورانس نایتینگل، پیشگام انگلیسی علم پرستاری مدرن، به بیماران بدحال در خانه‌شان کمک کرد.

یک قرن بعد، دقیقاً در سال ۱۹۶۶، خدمات بهداشت ملی فعالیت های انجام شده توسط متخصصان بهداشت در خارج از بیمارستان را مدون کرد. در ایتالیا سیستم مشابهی در سال ۱۹۷۰ شروع شد، اما هنوز با مفهوم ADI فاصله زیادی داشت. کارکنان در خانه برای انجام کارهای خانه یا اداری و مراقبت از فرد استخدام می شدند.

با تأسیس NHS در ۲۳ دسامبر ۱۹۷۸، پایه های تولد کمک واقعی در خارج از دیوارهای بیمارستان گذاشته شد. با تمرکز بر مسائل مربوط به ایدز و افزایش جمعیتی جمعیت سالمند، بین دهه ۸۰ و ۹۰ دولت مجبور به تخصیص بودجه و قانونگذاری به نفع افراد کمکی در منزل و غیر خودکفا شد و از این رو سیاستی دقیق در خصوص یکپارچه سازی اجرا کرد. مراقبت در منزل و بستری در منزل

خدمات پرستاری رز با ارائه بهترین خدمات با عملکرد ،دقت و دلسوزی بالا پرستار خیال شما را بابت نگهداری عزیزان شما راحت می کند

با ما تماس بگیرید .

پرستاری و مراقبت در خانه

امروزه در رابطه با نیازهای سلامتی بیمار و میزان شدت، پیچیدگی و مدت مداخله کمکی، می توان بین موارد زیر تمایز قائل شد:

عملکرد کمک در خانه: مداخله گاه به گاه یا دوره ای برنامه ریزی شده

مراقبت در منزل یکپارچه: ارزیابی چند بعدی فرد و مدیریت مراقبت توسط یک تیم چند حرفه ای

مراقبت های خانگی یکپارچه، بر اساس مسائل مهم و روزهای کمک هفتگی، به موارد زیر تقسیم می شود:

سطح اول مراقبت در منزل

سطح دوم مراقبت در منزل

سطح سوم مراقبت در منزل

مراقبت تسکینی

در طول سال‌ها، توسعه ایده بستری در منزل منجر به تولد فعالیت‌های تخصصی برای بیماران احیا (منطقه بحرانی) که پایدار یا مزمن در نظر گرفته می‌شود و برای بیماران سرطانی (مراقبت تسکینی) به وجود آمده است، بنابراین جایگزینی برای بستری شدن در بیمارستان ایجاد می‌کند. و آی سی یو

بازیگران مراقبتی که حول بیمار می چرخند در کار گروهی برای رسیدن به رفاه بیمار تعامل دارند. در میان ارقام بهداشتی ما شناسایی می کنیم:

پرستار مراقبت در منزل

پزشک عمومی

فیزیوتراپیست

دکتر متخصص

پرستار مراقبت در منزل یک حرفه ای مسئول مراقبت پرستاری در منزل بیمار است. تنها پس از تکمیل PAI توسط واحد ارزیابی سرزمینی (UVT) و پزشک عمومی (GP) پرستار می تواند با رعایت نسخه، مداخله خود را انجام دهد.

بنابراین خانه بیمار تبدیل به یک بخش بیمارستان واقعی می شود، با این تفاوت که واحد خانواده دست نخورده نگه داشته می شود، عاملی که در طول روند بهبود یا تثبیت بیماری اهمیت اساسی دارد. پرستار نقش مهمی در این امر ایفا می کند (حضور بیشتر از پزشک) که نه تنها در کمک های بدنی (درمان ها، داروها و غیره) بلکه در عین حال روانی-عاطفی نیز مشارکت دارد.

ابزارهای مورد استفاده در حین کار روزانه تفاوت چندانی با وسایل مورد استفاده در بخش های بیمارستانی ندارند. ست ها و سوزن های انفوزیون برای درمان های انفوزیون یا نمونه گیری خون، پانسمان های ساده یا پیچیده برای درمان ضایعات (فشاری، عروقی، انکولوژیک و غیره)، مدیریت دستگاه هایی مانند کاتترهای مثانه، SNG و PEG، PICC و CVC.

مراقبت در منزل بیماران مراقبت های ویژه با تراکئوستومی تهویه مکانیکی پیچیده تر است. حتی اگر پایدار در نظر گرفته شود و در نتیجه از بخش بیمارستان مرخص شود، رویکرد نوع پرستاری تخصصی تر است، همانطور که در بیماران مراقبت تسکینی هدف قرار می گیرد.

باید تاکید کرد که پیچیدگی ذکر شده برای این دو واقعیت اخیر به دشواری درمان یا استفاده از ماشین آلات (مثلاً دستگاه تهویه یا الاستومر در درمان درد) محدود نمی شود، بلکه بیش از همه شامل رویکرد احساسی می شود. و روانی

هر بیمار ضعف‌های خود را به عنوان یک انسان نشان می‌دهد، اما ارائه مراقبت‌های خانگی به افرادی که از ابتلا به بیماری‌ای که قابل درمان نیست یا باید «متصل» به یک دستگاه زندگی کنند، آگاه هستند، کاری بسیار ظریف است.

در مورد خودمختاری، در مراقبت در منزل، پرستار در مدیریت بیمار مستقل‌تر است، زیرا برنامه‌ریزی تمام درمان‌های دارویی همیشه به عهده پزشک است.

مراقبت در منزل یکی از راه‌های جایگزین ممکن و ابزاری ضروری به‌ویژه با هدف حفظ کرامت انسان برای بیمار است.

راحتی داشتن یک پرستار در منزل

مراقبت در منزل از آن دست خدماتی است که اکثر بیماران بستری، معلولان و سالمندانی که مشکل راه رفتن دارند به آن برکت می دهند.

و نه تنها آنها، با توجه به مزایایی که از آن به دست می آید همچنین برای اعضای خانواده، که می توانند روی پشتیبانی حرفه ای، موثر، اما مهمتر از همه بسیار سریع حساب کنند.

سازمان بهداشت جهانی مراقبت در منزل را به عنوان امکان ارائه مستقیم کلیه خدمات و ابزارهایی که قادر به حفظ بالاترین سطح سلامت، عملکرد و رفاه موضوع مورد نظر هستند، در منزل بیمار تعریف کرده است. .

اساساً پرستار خانگی از بستری شدن در بیمارستان برای بیمار اجتناب می کند، اما با این ضمانت می تواند تمام مراقبت های لازم را مستقیماً در خانه دریافت کند، بدون اینکه مجبور به جابجایی و ترک قطعیت ها و عادات خود شود.

این نوع کمک با مجموعه وسیعی از خدمات ارائه شده متمایز می شود که هر کدام به نیازهای متفاوتی مرتبط هستند.

همچنین بر اساس هماهنگی مداخلات موجود در برنامه مراقبت است که بر اساس نیازهای جسمی و روانی بیمار طراحی شده است.

هر مداخله توسط چهره های چند رشته ای مدیریت می شود.

مراقبت در منزل به کاهش بستری‌های غیرضروری کمک می‌کند و مهم‌تر از همه، اطمینان حاصل می‌کند که بیمار از استقلال خود و خانواده‌اش دست نمی‌کشد، در حالی که می‌تواند در مواقع اضطراری روی حمایت مداوم و مداخلات سریع حساب کند.

حوزه های مداخله مراقبت در منزل

پرستار خانگی به همه بیمارانی که به دلایل جسمی یا روانی مایلند مراقبت های لازم را در خانه خود دریافت کنند، کمک هایی را تضمین می کند که شامل طیف گسترده ای از خدمات بهداشتی است.

پرستار مانند همکارانی که در مراکز بهداشتی کار می کنند عمل می کند، اما مسئولیت کامل مراقبت های پرستاری (که شامل برنامه ریزی و مدیریت مداخلات و همچنین ارزیابی وضعیت بیمار می شود) را بر عهده دارد.

با توجه به فعالیت هایی که در حوزه عمل او گنجانده شده است، او دارای استقلال فنی و عملکردی کامل است.

زمینه های اصلی مداخله مربوط به پیشگیری، درمان، توانبخشی و آموزش است.

ماهیت مداخلات می تواند: فنی، ارتباطی و آموزشی باشد.

علاوه بر این، پرستار خانگی از اعمال کلیه نسخه های درمانی و تشخیصی ارائه شده توسط پزشکان اطمینان حاصل می کند.

بنابراین مداخلات پرستار در منزل مربوط به هر یک از زمینه هایی است که کمک به بیمار را تشکیل می دهد:

– ارزیابی نیازهای بیمار

– برنامه ریزی کمک از طریق تعریف کیفی و کمی مداخلات

– اجرا و ارزیابی مداخلات مستقیم (ارتباط، کمک فنی، آموزش) و غیر مستقیم (مربوط به مدیریت سازمانی فرآیند کمک)

مداخلات اصلی تضمین شده توسط یک پرستار خانگی

در اینجا ۱۰ مداخله ای است که یک پرستار خانگی می تواند برای بهبود کیفیت زندگی بیمار ارائه دهد.

 1. تغذیه بیماران بدحال.
 2. مداخلات درمانی مانند تزریق درمانی، تسکین درد و انفوزیون درمانی.
 3. مدیریت صحیح استومی: PEG، اوروستومی، تراکئوستومی، لوله معده، استومی دستگاه گوارش و غیره.
 4. درمان و پیشگیری از عفونت ها: کاتترهای مثانه، دستگاه های داخل عروقی (کاتتر وریدی)، ضایعات پوستی (سوختگی، ضایعات نوروپاتیک یا عروقی، زخم های جراحی، زخم بستر).
 5. کمک در شرایط مربوط به بی اختیاری و بی نظمی استخوان.
 6. پیشگیری از زخم فشاری در شرایطی که خطر متوسط ​​یا زیاد دارد.
 7. کمک در مورد سندرم هیپوکینتیک (همچنین به عنوان “سندرم بی حرکتی” شناخته می شود، مرتبط با ماندن طولانی مدت بیمار در رختخواب، که شاهد کاهش خالص در عملکرد و توانایی حرکت است).
 8. کمک در صورت عدم اطلاع کاربر یا خانواده وی در مورد بیماری در حال پیشرفت و مدیریت صحیح علائم.
 9. آموزش با هدف مدیریت بوروکراتیک اقدامات مراقبتی، استفاده از وسایل کمکی یا سایر وسایل پزشکی ارائه شده.
 10. آموزش با هدف استفاده صحیح از نشانه های دارویی و / یا درمانی که به ارقام مرجع خانواده سپرده شده است.

ماهیت چند رشته ای پرسنل مراقبت های بهداشتی که برای EpiCura کار می کنند

اگر بیمارستان‌های دولتی و خصوصی قشربندی و تمایز بالایی از وظایف ارائه شده توسط کارکنان مرجع را تضمین کنند، در خانه بیمار نیز نمی‌توان آن را انجام داد.

به دلیل پیچیدگی کار، در واقع، در محیط خانه، مرزهای بین وظایف مختلف بسیار مبهم به نظر می رسد.

اپراتور به تنهایی برنامه کمکی را که برای کاربر مورد نظر طراحی شده مدیریت می کند و در نتیجه، شخصاً خود را در معرض دید قرار می دهد و از دانش و پیشینه فنی خود استفاده می کند.

به همین دلیل، محیط خانه، محیط خاصی است که در آن حرفه ای بودن پرستار و ارتباط برقرار شده بین بهورز، بیمار و کانون خانواده اهمیت دارد.

همه افراد درگیر برای شناسایی نیازهای اولیه بیمار و همچنین درک علائم، اغلب پنهان، ناراحتی جسمی، روانی و اجتماعی که می تواند در بیمار ایجاد شود و به نوبه خود ناشی از مشکلات رابطه و موقعیتی باشد، فرا می خواند. استرس عاطفی قوی

پرستار خانگی یک چهره حرفه ای ۳۶۰ درجه است که می تواند با ارائه مناسب ترین پاسخ ها برای هر شرایط اضطراری، از جمله مواردی که با درجه بالایی از غیرقابل پیش بینی بودن مشخص می شوند، موقعیت را مدیریت کند که به دلیل ماهیت آنها قابل تدوین نیست. از پیش.

مراقبت از سالمندان در خانه: چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد

مناطق، از طریق خدمات بهداشت ملی، خدمات کمک در منزل را به افرادی که نمی توانند خانه خود را برای انجام درمان های پزشکی ترک کنند، ارائه می دهند. شهروندانی که نیاز به خدمات پرستاری و پزشکی دارند یا باید برنامه توانبخشی را دنبال کنند، می توانند از خدمات کمک در منزل استفاده کنند، همه چیز کاملا رایگان است.

افرادی که به طور جزئی یا کاملاً خودکفا نیستند.

معلولین نیازمند توانبخشی

بیمار از اچ آی وی.

بیماران ترمینال

افراد مبتلا به اختلالات روانی.

برای خدمات پرستاری بیمار در منزل در تهران شبانه روزی سه سطح کمک وجود دارد:

مراقبت در منزل برنامه ریزی شده (ADP). که خدمات بهداشتی درمانی، پرستاری و توانبخشی را با محدودیت زمانی ارائه می دهد که به دوره بیماری در حال پیشرفت اشاره دارد.

کمک خانه یکپارچه (ADI). این نوع کمک شامل مجموعه ای یکپارچه از درمان های بهداشتی و اجتماعی است که به صورت هماهنگ و مستمر در منزل افراد غیر خودکفا ارائه می شود.

بستری شدن در منزل. برای افرادی که از بیماری های مزمن رشدی رنج می برند یا در مرحله تشدید هستند و نیاز به کمک پزشکی و پرستاری ۲۴ ساعته دارند در نظر گرفته شده است.

خدمات پرستاری بیمار در منزل در تهران شبانه روزی

ویزیت های پزشکی

خدمات توانبخشی

ویزیت های تخصصی، نوار قلب، آنالیز گازهای خون.

تجویز مدیران.

آموزش سلامت.

TeleAssistance برای سالمندان

Teleservice یک سرویس منطقه ای است که کمک بیشتری را برای کسانی که می خواهند در دیوارهای خانه خود احساس امنیت کنند تضمین می کند.

این سرویس به صورت ۲۴ ساعته فعال است و برای هر شرایطی که نیاز به اورژانس بهداشتی باشد در دسترس است.

مطمئناً برای حمایت از سالمندانی طراحی شده است که نمی خواهند خانه خود را ترک کنند و به آنها اجازه می دهد در محیط زندگی خود در شرایط ایمن و مستقل بدون احساس ناراحتی به زندگی خود ادامه دهند.

خدمات تلفنی با هدف:

به سالمندان شصت و پنج ساله که کمتر از شش ساعت در روز تنها زندگی می کنند.

به شهروندانی که دارای مشکلات جدی معلولیت هستند در شرایط خلوت حداقل شش ساعت.

دسترسی به خدمات با پر کردن درخواست مناسب انجام می شود، ارائه خدمات توسط یک رتبه بندی خاص کنترل می شود.

چگونه برای مراقبت در خانه سالمندان اقدام کنیم؟

برای فعال کردن مراقبت در منزل باید به ASL که به آن تعلق دارید بروید و با توافق با پزشک عمومی که پروپوزال و دلایل را برای ASL ارسال می کند، درخواست دسترسی به CAD، مرکز مراقبت در منزل را بدهید. هدف این خدمت: افراد غیر خودکفا به طور جزئی یا کامل است.

توانایی بهره مندی از خدمات پرستاری در منزل امتیازی است که در گذشته افراد کمی از آن برخوردار بودند، این روزها فقط در مرفه ترین جوامع موجود است.

خوشبختانه امروزه افراد زیادی با مدرک پرستاری هستند که خارج از بیمارستان های دولتی و خصوصی نیز خدمت می کنند.

در عین حال، بسیاری هستند که به دلیل مشکلات سلامتی مجبور به استفاده از خدمات خانگی و مراقبت در منزل می شوند.

در همه موارد، وجود آژانسی متشکل از پرستاران حرفه ای برای رفتن به خانه بیمار با ارائه خدمات خصوصی، آرامش بزرگی است.

ما می‌توانیم آن‌ها را به‌عنوان پرستار آماده‌سازی تعریف کنیم، حتی اگر مداخلات آنها مستمر یا در طول زمان تکرار شوند.

WHO (سازمان بهداشت جهانی) خود مراقبت در منزل را جایگزین معتبری برای مراقبت های بیمارستانی می داند. یک جامعه متمدن و پیشرفته باید امکان استفاده مستقیم از خدمات، فناوری ها و ابزارهای مفید برای حفظ بالاترین سطح سلامت و رفاه شخصی را برای شهروندان خود تضمین کند. بدیهی است در شرایط امکان سنجی عملی.

این به معنای اجتناب از بستری شدن برای بیمار در مواقعی که این امر به شدت ضروری نیست، با تمام مزایایی که این امر از نظر حفظ عادات و سهولت احساس در محیط خانوادگی خود به همراه دارد.

در اصل، مداخله پرستار خانگی بخشی از یک برنامه گسترده تر مراقبت و کمک است که ASL، بیمارستان ها و پزشکان خانواده موضوعات کلیدی آن هستند.

به طور طبیعی، پرستاری که به طور خصوصی خدمات خانگی ارائه می دهد، اطلاعات لازم برای آگاهی از وضعیت بالینی بیمار را به دست می آورد تا به طور کافی با خدمات ارائه شده توسط سایر افراد درگیر در فعالیت درمانی هماهنگ شود.

از جمله خدمات پرستاری در منزل که بیشترین درخواست را دارد می توان به انجام درمان ها، ترک ها و تزریقات اشاره کرد.

متداول ترین خدمات: پرستاران در خانه برای تزریق | خدمات پرستاری بیمار در منزل در تهران شبانه روزی

برای اینکه یک پرستار خصوصی بتواند از مداخلات خانگی مراقبت کند، باید سوابق پزشکی و پزشک مسئول بیمار با آگاهی از تصویر کلی بالینی او وجود داشته باشد.

تزریق‌ها (تزریق‌ها در اصطلاح رایج) عمل‌های جزئی نیستند که بتوان آنها را ساده انگاشت، زیرا اگر ضعیف انجام شوند می‌توانند عواقب جدی داشته باشند.

اخبار مربوط به افراد ناتوانی که برای آرام کردن اسپاسم های عضلانی ناشی از تزریق نامناسب و یا کشیدن سوزن های شکسته در عضلات مجبور به مداخله فوری پزشکان بیمارستان بودند، در دستور کار قرار گرفته است.

یک پرستار ثبت نام شده یک فارغ التحصیل پرستاری با تجربه عملی کافی است که از اثرات احتمالی تزریقات (مانند عفونت و اسپاسم عضلانی) کاملا آگاه است و قادر به رسیدگی به هر شرایط اضطراری است.

برای مثال، مبتلایان به دیابت ممکن است به مداخلات سریع برای مدیریت انسولین اضافی یا کمبود این عنصر نیاز داشته باشند.

اغلب پرستار خانه برای انجام یک دوره کامل تزریق زیر جلدی یا تزریق داخل عضلانی آنتی بیوتیک فراخوانده می شود. تزریق عضلانی زمانی تجویز می شود که بیمار نتواند دارو را از طریق دهان مصرف کند یا در بلع مشکل داشته باشد. مزیت آنها این است که امکان جذب سریع (حدود ۲۰ دقیقه) و درد کمتری نسبت به تزریق زیر جلدی دارند.

در همه موارد، اعتماد به آژانسی از پرستاران واجد شرایط برای مراقبت های سریع در منزل بسیار توصیه می شود.

یک پرستار خصوصی در خانه بیمار چه کاری می تواند انجام دهد؟

در میان فعالیت‌هایی که پرستار خانگی می‌تواند انجام دهد، تکنیک‌های زیادی وجود دارد، اما برخی از آنها ارتباطی و آموزشی نیز هستند. آنچه پرستار همیشه باید از آن اطمینان حاصل کند اجرای صحیح نسخه های درمانی پزشک است.

خدمات پرستاری خصوصی در منزل برای سالمندان، بیمار، ناتوان و ناتوان | خدمات پرستاری بیمار در منزل در تهران شبانه روزی

در زیر لیستی از خدمات پرستاری اصلی ارائه شده در منزل توسط پرستار خصوصی آمده است:

انجام درمان های تجویز شده توسط پزشک معالج

تغذیه بیماران بدحال

باند و پانسمان (ساده و پیچیده)

نظافت جزئی یا کلی

اندازه گیری علائم حیاتی

واکسیناسیون ها

تزریق زیر جلدی و عضلانی

نمونه گیری خون حتی در مواقع ضروری

پیوند سوزنی کانولا برای تجویز داخل وریدی داروها یا تزریق داخل وریدی

تنقیه های تخلیه

تعویض کیسه ادرار

برداشتن بخیه ها

استفاده و برداشتن کاتتر مثانه برای مردان یا زنان

تغییر و مدیریت استومی (PEG، اوروستومی، لوله معده، تراکئوستومی و غیره)

پیشگیری از عفونت ها (کاتترهای مثانه و وریدی، ضایعات پوستی و زخم های فشاری)

کمک در شرایط مربوط به بی اختیاری

کمک با ساعت های روز و شب

اطلاعات صحیح در مورد بیماری در حال پیشرفت و مدیریت صحیح علائم

آموزش با هدف مدیریت بوروکراتیک اقدامات مراقبتی، استفاده از وسایل کمکی یا سایر وسایل پزشکی ارائه شده

آموزش با هدف استفاده صحیح از نشانه های دارویی و / یا درمانی که به افراد مرجع خانواده سپرده شده است.

بعد آموزشی-رابطه ای که اغلب دست کم گرفته می شود، در عوض برای ایجاد یک رابطه شفاف و قابل اعتماد بین بیمار (و خانواده او) و پرستاری که به خانه می رود بسیار مهم است.

کیفیت مراقبت از سالمندان و بیماران در منزل نیز بر اساس این جنبه ها سنجیده می شود که برای موفقیت مداخلات پرستاری اساسی است.

برای اطلاع از هزینه ها و هزینه های یک پرستار خانگی باید با آژانس تماس بگیرید، زیرا بسته به آسیب شناسی که باید مدیریت شود متفاوت است.

مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل تهران ( بیمار کرونایی ، کووید ۱۹ ، پارکینسون ، آلزایمر و … ) به صورت شبانه روزی و پاره وقت از دیگر خدمات شرکت خدمات پرستاری رز می باشد. به همین جهت قصد داریم تا در این مطلب توضیحاتی را درباره پرستاری و مراقبت در منزل خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید. همچنین برای استخدام مراقب و پرستار در منزل تهران برای مراقبت و پرستاری از بیمار مبتلا به کرونا و … به صورت پاره وقت و تمام وقت و شبانه روزی از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

 

تماس با کارشناس

 

ارسال پیامک به کارشناس

 

 

شماره های دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱۴۴۷۶۹۱۳۲-۰۲۱

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

نشانی دفتر : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، بالاتر از میدان اتریش ، بلوار لاله ، لاله سوم غربی ، پلاک ۲۶ ، واحد ۱

 

 

 

دسترسی سریع

 

 

 

مراقب

مراقب به فردی می گویند که به صورت پاره وقت یا شبانه روزی ، به مراقبت از بیمار یا سالمند یا کودک می پردازد ،البته منظور از مراقب کارشناس پرستاری نیست ، مراقب لزوما دارای مدرک در حوزه پستاری یا مراقبتی نمی باشد. برخی از خدمات مراقبت در منزل شرکت خدمات پرستاری رز در ادامه آمده است.

 

 

 

مراقبت شامل چه خدماتی می شود ؟

 • تهیه و دادن غذا
 • تعویض پوشک
 • استحمام و نظافت
 • دادن دارو
 • کمک به جابجایی بیمار

 

نکته : وظایف و خدمات مراقب به وضعیت بیمار نیز بستگی دارد و ممکن است تعداد خدمات زیاد یا کم بشود و به این ترتیب هزینه مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل افزایش یا کاهش پیدا کند.

نکته : منظور از مراقب در اینجا ، کارشناس پرستاری نمی باشد.

 

 

 

کارشناس پرستاری

کارشناس پرستاری به فردی می گویند که دارای مدرک کارشناسی پرستاری می باشد ، در صورتی که ممکن است مراقب دارای مدرک نباشد ، علاوه بر این کارشناس پرستاری دارای مهارت های پرستاری نیز می باشد.

 

 

پرستاری شامل چه خدماتی می شود ؟

 • بررسی وضعیت بیمار و مراقبت از او مطابق دستور پزشک
 • کنترل فشار خون ، دمای بدن ، علائم حیاتی و … به صورت زمانبندی شده
 • نظارت کردن بر وضعیت بهداشتی بیمار
 • انجام تزریق و پانسمان
 • مراقبت از بخیه و زخم فرد بیمار ( مانند زخم دیابتی و زخم بستر )
 • مراقبت و پیشگیری از زخم بستر
 • مدیریت درد بیمار
 • کمک به فرد بیمار برای حرکت کردن و جابجایی و دادن آموزش هایی در رابطه با چگونه شروع کردن حرکت و استفاده از عضلات
 • توجه به عوارض و اثرات جانبی دارویی فرد بیمار
 • دادن دارو به بیمار
 • تمیز کردن محیط اطراف ( منزل ) بیمار
 • سونداژ
 • گاواژ

 

نکته : وظایف و خدمات پرستار ( کارشناس پرستاری ) به وضعیت بیمار نیز بستگی دارد و ممکن است تعداد خدمات زیاد یا کم بشود و به این ترتیب هزینه مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل افزایش یا کاهش پیدا کند.

 

 

 

تفاوت مراقب و پرستار ( کارشناس پرستاری ) چیست ؟

کارشناس پرستاری ، به فردی می گویند که مدرک کارشناسی پرستاری داشته باشد ، ولی مراقب ممکن است لزوما دارای مدرک نباشد.

 

 

 

مراقب یا پرستار ( کارشناس پرستاری ) ؟

هم پرستار و هم مراقب با توجه به شرایط ممکن است مناسب باشند ، به عنوان مثال: فردی را در نظر بگیرید که از نظر جسمی در شرایط نسبتا مناسبی قرار دارید ولی برای برخی کار ها مانند حمام و راه رفتن و … نیاز به کمک دارد ، در این صورت مراقب ممکن است گزینه مناسبی باشد. ولی در صورتی که فرد نیاز به خدمات تخصصی تر مانند: سونداژ ، گاواژ و … ، در این صورت کارشناس پرستاری ممکن است گزینه مناسبی باشد.

 

 

 

ساعت های کاری مراقب و پرستار در منزل چگونه است ؟

اینکه پرستار چند ساعت در روز به مراقبت از بیمار بپردازد به عوامل متفاوتی بستگی دارد ، به عنوان مثال : ممکن است شرایط و وضعیت بیمار به گونه ای باشد که به صورت ۲۴ ساعته نیاز به مراقبت و پرستاری داشته باشد. از طرفی ممکن است بیمار ساعات مشخصی در روز را تنها بوده و در بقیه ساعات ، اعضای خانواده از ایشان مراقبت می کنند.

 

 

 

فواید پرستاری و مراقبت در منزل

 • افزایش کیفیت مراقبت
 • پیشگیری از بستری های غیر ضروری
 • کاهش عفونت های بیمارستانی
 • افزایش راحتی و آسایش بیمار
 • ایمنی برای بیماران و خانواده آنان
 • ۲۰ الی ۳۰ درصد هزینه کمتر از خدمات برخی بیمارستان ها

 

 

 

نحوه پرداخت هزینه خدمات پرستاری و مراقبت

نحوه پرداخت هزینه خدمات پرستاری و مراقب هم به صورتی یکجا . هم به صورتی قسطی قابل پرداخت می باشد.

 

توجه: هزینه مراقبت و پرستاری به صورت مستقیم به پرستار و مراقب پرداخت نمی شود ، زیرا طرف قرارداد خانواده ، شرکت خدمات پرستاری رز می باشد و پرستار ، طرف قرارداد این شرکت می باشد. شرکت با دریافت هزینه مراقبت و پرستاری ، سهم پرستار و مراقب را محاسبه کرده و به ایشان پرداخت می نماید.

 

 

 

چرا شرکت خدمات پرستاری رز ؟

برخی از مزایای دریافت خدمات پرستاری از شرکت خدمات پرستاری رز عبارت است از:

 • در صورتی که شما به تجهیزات پزشکی ، مانند ونتیلاتور ، اکسیژن ساز ، تخت بیمارستانی و … نیاز نیاز داشته باشید ، شرکت خدمات پرستاری رز با همکاری شرکت جهان پخش آرام ، قادر به تهیه این تجهیزات خواهد بود.
 • در صورتی که شما به خدماتی مانند: فیزیوتراپی در منزل ، درمان زخم ، آزمایش و نمونه گیری در منزل ، ویزیت پزشک در منزل و … نیاز داشته باشید ، شرکت خدمات پرستاری رز در قادر به ارائه خدمات به شما خواهد بود.
 • در صورت بوجود آمدن هر گونه مشکل در خصوص خدمات ، شرکت خدمات پرستاری رز با در صورت امکان ، آن را پیگیری خواهد کرد. همچنین شرکت خدمات پرستاری رز پیش ز اعزام پرستار و مراقب ، مدراکی بعنوان ضمانت و ۳۰ میلیون تومان سفته از پرستار یا مراقب دریافت خواهد کرد.

 

 

 

انتخاب پرستار و مراقب ، متناسب با وضعیت بیمار

در صورتی که قصد دریافت خدمات مراقبت و پرستاری از بیمار در منزل را دارید ، با ما تماس بگیرید. ما به با توجه به وضعیت و شرایط بیمار ، پرستار مناسبی را برای شما انتخاب خواهیم کرد.

 

 

 

صرفه جویی در زمان

به جهت اهمیت صرفه جویی در زمان ، در صورت تمایل ، قبل از تماس با شرکت ، به چند سوال پاسخ دهید و جواب آنها در یک برگه یادداشت بفرمایید.

مددجو به چه بیماری مبتلا است ؟

آیا مددجو به بیماری دیگری هم مبتلا هست ؟

سن مددجو چقدر است ؟

وزن مددجو چقدر است ؟

علاوه بر مراقبت یا پرستاری به خدمات دیگری هم نیاز دارید ؟ ( مثلا تهیه غذا و … )

می خواهید خدمات پرستاری را به صورت شبانه روزی دریافت کنید یا پاره وقت ( شبانه ، روزانه ، عصر ) ؟

تا چه مدتی مایل به دریافت خدمات پرستاری می باشید ؟

 

 

 


 

جهت دریافت خدمات پرستاری از بیمار در منزل با ما تماس بگیرید

 


 

 

 

پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل

 • پرستاری از بیمار کرونایی
 • پرستاری از بیمار ویلچری
 • پرستاری از بیمار ناتوان حرکتی
 • پرستاری از بیمار als
 • پرستاری از بیمار ms
 • پرستاری از بیمار آلزایمر
 • پرستاری از بیمار پوشکی
 • پرستاری از بیمار سرطانی
 • پرستاری از بیمار دیابتی
 • پرستاری از بیمار پارکینسون
 • پرستاری از بیمار قلبی
 • پرستاری از بیمار اعصاب و روان
 • پرستاری از بیمار جراحی شده
 • پرستاری از بیمار در بستر
 • پرستاری از بیمار ICU
 • پرستاری از بیمار CCU
 • پرستاری از بیمار CVA
 • پرستاری از بیمار CP

 

 

 

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار ( کووید ۱۹ و … ) در منزل تهران و حومه

خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار ( کرونا و … ) شبانه روزی ، تمام وقت پاره وقت در منزل جنوب ، شرق ، شمال ، مرکز و غرب تهران ( منطقه های / مناطق ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۱ ، ۱۲ ، ۱۳ ، ۱۴ ، ۱۵ ، ۱۶ ، ۱۷ ، ۱۸ ، ۱۹ ، ۲۰ ، ۲۱ ، ۲۲ ) حصاربوعلی ، رستم آباد – فرمانیه ، اوین ،

درکه ، زعفرانیه ، محمودیه ، ولنجک ، امام زاده قاسم ، دربند ، گلابدره ، جماران ، درازشیب ، نیاوران ، راج ، کاشانک ، شهرک دانشگاه ، شهرک نفت ، دارآباد ، باغ فردوس ، تجریش ، قیطریه ، چیذر ، حکمت ، ازگل ، سوهانک ، شهید محلاتی ، اتوبان امام علی ،

اتوبان صدر ، اقدسیه ، الهیه فرشته ، اندرزگو ، بلوار ارتش ، پارک وی ، جمشیدیه ، دیباجی ، سعدآباد ، صاحبقرانیه ، فرمانیه ، قیطریه ، محمودیه ، مقدس اردبیلی ، مینی سیتی ، نوبونیاد ، ولیعصر ( عج ) ، کامرانیه ، بوعلی ، سعادت آباد ، مدیریت ، کوهسار ، پونک ،

صادقیه ، شهرآرا ، پردیسان ، کوی نصر ، شهرک آزمایش ، تهران ویلا ، برق آلستوم ، طرشت ، توحید ، ایوانک دریا ، شهرک قدس ، فرحزاد ، آزادی ، پرواز ، اتوبان شیخ فضل اله نوری ، اتوبان حکیم ، اتوبان نیایش ، اتوبان یادگار امام ، جلال آل احمد ، گیشا ، مرزداران ،

ونک ، امانیه ، رستم آباد و اختیاریه ، داودیه ، سید خندان ، دروس ، قلهک ، کاوسیه ، پاسداران ، جردن ، جلفا ، دولت ( کلاهدوز ) ، شیخ بهایی ، ظفر ، ملاصدرا ، میرداماد ، ولیعصر ( عج ) ، کوهک ، حسین آباد ، شیان و لویزان ، نارمک ، تهرانپارس غربی ،

جوادیه ، خاک سفید ، تهرانپارس شرقی ، قاسم آباد و ده نارمک ، شمیران نو ، حکیمیه ، کوهسار ، اتوبان بابایی ، اتوبان صیاد شیرازی ، اتوبان باقری ، رسالت ، اوقاف ، شهدا ، شمس آباد ، میدان ملت ، هروی ، شهران جنوبی و شمالی ، پونک جنوبی و شمالی ،

سازمان برنامه ، سازمان آب ، اکباتان ، جنت آباد جنوبی و مرکزی و شمالی ، اشرفی اصفهانی ، آیت الله کاشانی ، بلوار فردوس ، بلوار تعاون ، پونک ، سردار جنگل ، شهر زیبا ، ستاری ، سولقان ، شهید مهدی باکری ، پارک لاله ، نصرت ، بلوار کشاورز غربی و شرقی ،

گاندی ، ساعی ، یوسف آباد ، جهاد ، آرژانتین ، توانیر ، اسکندری ، حافظ ، جمالزاده ، امیر آباد ، فاطمی ، طالقانی ، فلسطین ، میدان انقلاب اسلامی ، میدان ولیعصر ، وزراء ، کردستان ، کارگر شمالی و جنوبی ، کریم خان ، امام حسین ( ع ) ، سهروردی ، شریعتی ،

شهید مدنی ، آپادانا ، شهید مفتح ، شهید مطهری ، هفت تیر ، مرودشت ، شهید مدنی ، هفت حوض ، استاد معین ، فتح ، مهرآباد ، شهید دستغیب ، بریانک ، سلسبیل جنوبی و شمالی ، آذربایجان ، آزادی ، امام خمینی ، جیحون ، خوش ، دامپزشکی ،

رودکی ، شهید نواب صفوی ، امیریه ، منیریه ، جمهوری ، اسکندری ، راه آهن ، هلال احمر ، پاستور ، حسن آباد ، گمرک ، بهارستان ، فردوسی ، پامنار ، بازار ، تختی ، قیام ، ایران ، دروازه شمیران ، امین حضور ، پانزده خرداد ، پیچ شمران ، ری ، سعدی ،

لاله زار نو ، مولوی ، تهران نو ، دماوند ، سبلان ، پیروزی ، نیرو هوایی ، ابوذر ، خاوران ، اندرزگو ، محلاتی ، نبرد ، هفده شهریور ، شوش ، مینابی ، هاشم آباد ، افسریه ، خزانه ، نازی آباد ، علی آباد ، یاخچی آباد ، رجایی ، یافت آباد ف آذری ، عبدل آباد ، اقدسیه ،

۱۳ آبان ، تهرانسر ، شرقی و غربی و مرکزی ، چیتگر شمالی و جنوبی ، شهرک آزادی ، وردآورد ، شهرک غزالی ، دهکده المپیک ، زیبا دشت ، امید دژبان ، آزادشهر ، شهید باقری ، پیکان شهر ، دریاچه شهدای خلیج فارس ، شهرک راه آهن ، شهرک گلستان.

برای استخدام پرستار یا مراقب در منزل و دریافت خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار ( کرونا و … ) به صورت شبانه روزی یا پاره وقت در منزل تهران و حومه از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۲

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

 

 

 


 

جهت دریافت خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار در منزل با ما تماس بگیرید

 


 

 

 

مراقبت و پرستاری از بیمار ( کرونا و … ) در منزل کرج

مراقبت و پرستاری در منزل غرب ، جنوب ، مرکز ، شرق و شمال کرج. مناطق ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۱ ، ۱۲ .

شهرک رسالت عظیمیه ، حصار بالا ، سر جوی ، جهانشهر ، بلوار جمهوری شمالی ، کوی کارماندان شمالی ، کوی اتحاد ، همت آباد ، ویلا ، کوی بنفشه ، خلج آباد ، اکبر آباد ، کوی شقایق ،

حسین آباد ، شهرک ذوب آهن ، سرحدآباد ، شهر صنعتی ، شهرک شیخ سعدی ، نوروز آباد ، بلوار چمران ، قلمستان ، فردوسی ، شکرآباد ، بلوار هفت تیر ، شهرک ناز ، شهرک شهید رستمی ،

فردیس ، حافظیه ، نجف آباد ، شهرک پاسدار ، شهرک دهکده ( شهرک خانه ) ، فاز ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ مهرشهر ، شهرک دریا ، حسین آباد افشار ، احد آباد ، رجب آباد ، اسد آباد ، کوی فرهنگ ،

کوی زنبق ، شهرک ولی عصر ، دهقان ویلای اول و دوم ، شهرک پردیسان ، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران ، کرج نو ، شهرک موحدین ، گلشهر ، درختی ، میدان عطار ، گلزار ، انوشیروان ،

حصارک پایین ، رضا شهر ، شهرک ولیعصر ، شهرک قائمیه ، شهرک گلها ، باغستان غربی ، بیدار چشمه ، حصارک بالا ، حیدر آباد ، شهرک گلدشت ، پیشاهنگی ، شهرک طالقانی ، شاهین ویلا ، صوفی آباد ،

شهرک ظفر ، رجایی شهر ( گوهردشت ) ، شهرک بهارستان شرقی ، شهرک بهداری ، شهرک جهازیها ، حسن آباد ، شهرک امام رضا ، شهرک فرهنگیان ، شهرک اوج ، کوی امامیه ، کوی قائم ،

برغان ، خیابان ولیعصر ، اسلام آباد ، خیابان بهار ، خیابان چالوس ، چهار صد دستگاه ، آسیاب برجی ، مهرویلا ، دولت آباد ، کارخانه قند.

برای استخدام پرستار یا مراقب در منزل و دریافت خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار ( کرونا و … ) به صورت شبانه روزی یا پاره وقت در منزل کرج از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۲

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

 

 

 

نمونه گیری آزمایش کرونا در منزل

برای نمونه گیری منزل برای آزمایش کرونا ( تست PCR و آنتی بادی ) ، از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۱

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

 

 

 

پرستاری و مراقبت شبانه روزی در منزل

در صورتی که قصد استخدام مراقب یا پرستار شبانه روزی در منزل برای مراقبت یا پرستاری از بیمار ( کووید ۱۹ و … ) را دارید ، از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

 

تماس با کارشناس

 

ارسال پیامک به کارشناس

 

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۵

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

 

 

 

همکاری با ما

در صورتی که قصد همکاری با ما در زمینه پرستاری از بیمار ( کرونا و … ) در منزل تهران و کرج را دارید با ما تماس بگیرید.

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۲

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

 

 

 

پرستاری و مراقبت شبانه روزی از بیمار مبتلا به کرونا در منزل تهران

در صورتی که قصد استخدام مراقب یا پرستار شبانه روزی از بیمار مبتلا به کرونا در منزل تهران را دارید ، از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۵

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

 

 

 

مراقبت و پرستاری از بیمار مبتلا به ویروس کرونا در منزل تهران | پرستار و مراقب بیمار کرونا در منزل
مراقبت و پرستاری از بیمار مبتلا به ویروس کرونا در منزل تهران | پرستار و مراقب بیمار کرونا در منزل

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

 

 

 

برخی سوالات

برای دریافت خدمات پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل با چه شماره ای تماس بگیرم ؟

جهت دریافت خدمات مراقبت و پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل در تهران و کرج برای سالمند با شماره ۰۲۱-۴۴۷۶۹۱۰۸ داخلی ۲ یا شماره ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰ تماس بگیرید.

هزینه خدمات پرستاری از بیمار را چگونه می توان پرداخت کرد ؟

هزینه خدمات مراقبت و پرستاری شبانه روزی یا پاره وقت از بیمار در منزل را هم می توان به صورت یک جا و هم به صورت قسطی پرداخت کرد.

خدمات پرستاری از بیمار در منزل فقط به صورت شبانه روزی انجام می شود ؟

خیر ، خدمات پرستاری از بیمار در منزل به صورت شبانه روزی ، ۲۴ ساعته ، تمام وقت ، و پاره وقت قابل ارائه است.