• تلفن : 9108 76 44 - 021
  • ایمیل: info@roznursing.com
  • ساعات کاری: شبانه روزی

خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی + طرف قرارداد بیمه بانک تجارت

خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی + طرف قرارداد بیمه بانک تجارت

 

خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی ( بیمه بانک تجارت) شامل مراقبت های پزشکی و بهداشتی، خدمات پرستاری، فیزیوتراپی، پزشکی، تغذیه، پوشاک و تجهیزات پزشکی و سایر خدمات مرتبط با بهداشت و درمان است که به بیماران و افراد سالم کمک می‌کنند تا در محل زندگی خودشان به بهترین شکل مراقبت شوند و نیازهای پزشکی و بهداشتی خود را برطرف کنند.

بیمه بانک تجارت از خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی به عنوان یکی از خدمات بیمه‌ای خود استفاده می‌کند. این بیمه شامل پوشش های مختلفی است که شامل مراقبت های پزشکی و پرستاری در ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل می‌شود.

بسته به نوع بیمه‌نامه مورد نظر، خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی می‌تواند شامل مواردی مانند پوشش هزینه های بیماری، تحت نظر گرفتن بیمار توسط پزشک، درمان در بیمارستان، پرداخت هزینه های کلیه پزشکی و پرستاری در خانه، پرداخت هزینه های آزمایشات و فرآیندهای جراحی و … باشد.

برای استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی با طرف قرارداد بیمه بانک تجارت، باید ابتدا شماره تلفن تماس با مرکز خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی بیمه بانک تجارت را از طریق سایت یا اپلیکیشن بیمه بانک تجارت به دست آورد و پس از تماس با این مرکز، خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را دریافت کنید.

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱

بزرگترین مرکز اجاره و فروش تجهیزات ICU و CCU در ایران

ارائه خدمات اجاره و فروش تجهیزات CCU و ICU در ایران با همکاری شرکت جهان پخش آرام و خدمات پرستاری رز .

این مرکز با همکاری خدمات پرستاری رز و شرکت جهان پخش آرام ، فعالیت خود را در زمینه اجاره و فروش تجهیزات پزشکی و تجهیزات CCU و ICU آغاز نموده است. این مرکز با در اختیار داشتن تمامی تجهیزات پزشکی از جمله : ونتیلاتور ، تخت بیمار ، مانیتور علائم حیاتی ، بای پپ ، اکسیژن ساز ، پمپ سرنگ و … ، پیشرو در زمینه خدمات رسانی برای شما عزیزان است.

 


خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی رایگان :

در خواست پرستار غرب تهران و کلیه مناطق تهران ، جهت مراقبت و پرستاری از سامند ، کودک ، بیماران مخصوص و …  به صورت شبانه روزی و پاره وقت امکان پذیر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با ما در تماس باشید.

شماره های دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ – ۴۴۷۶۹۱۳۲-۰۲۱

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱ – ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

نشانی دفتر : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، بالاتر از میدان اتریش ، بلوار لاله ، لاله سوم غربی ، پلاک ۲۶ ، واحد ۱

پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل

پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل، یکی از خدمات بهداشتی و درمانی است که برای بیمارانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند، ارائه می‌شود. این خدمت به ویژه برای بیمارانی که نیاز به مراقبت های پیوسته دارند، مفید است.

پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل، شامل ارائه مراقبت‌های پیشگیرانه و درمانی، مانیتورینگ و نظارت بر علائم حیاتی بیمار، تهیه و تدارک داروهای بیمار، تغذیه مناسب و کمک به بیمار در انجام فعالیت‌های روزمره مانند شستشو، تغییر لباس و … است.

از مزایای پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل، کاهش احتمال ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی، کاهش هزینه‌های درمانی، افزایش رضایت بیمار و خانواده بیمار، ارائه مراقبت‌های فردی و تخصصی متناسب با نیازهای بیمار و افزایش احساس راحتی بیمار در خانه‌اش اشاره می‌شود.

به منظور ارائه پرستاری شبانه روزی از بیمار در منزل، نیاز به تجهیزات پزشکی و تخصص پرستاری می‌باشد و باید از طریق مراکز خدمات بهداشتی و درمانی یا شرکت‌های خصوصی متخصص در این زمینه، ارائه شود.

فواید پرستاری و مراقبت در منزل

  • پرستاری و مراقبت در منزل، یکی از خدمات بهداشتی و درمانی است که برای بیمارانی که به دلایل مختلف نمی‌توانند به مراکز درمانی مراجعه کنند، ارائه می‌شود. این خدمت به ویژه برای بیمارانی که نیاز به مراقبت های پیوسته دارند، مفید است و بسیاری از فواید آن عبارتند از:۱. کاهش احتمال ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی: با توجه به اینکه بیمار در خانه خود به مراقبت و درمان می‌پردازد، احتمال ابتلا به عفونت‌های بیمارستانی کاهش می‌یابد.۲. کاهش هزینه‌های درمانی: پرستاری و مراقبت در منزل، هزینه‌های درمانی را کاهش می‌دهد. زیرا بیمار نیازی به بستری شدن در بیمارستان ندارد که هزینه‌های بسیاری را در بر دارد.۳. ارائه مراقبت‌های فردی و تخصصی: پرستاری و مراقبت در منزل، به بیمار این امکان را می‌دهد که مراقبت‌های فردی و تخصصی متناسب با نیازهای خود را دریافت کند. همچنین، این خدمت به پرستار این امکان را می‌دهد که به شیوه‌ای شخصی‌تر و دقیق‌تر با بیمار برخورد کند.۴. افزایش رضایت بیمار و خانواده بیمار: پرستاری و مراقبت در منزل، به بیمار و خانواده این امکان را می‌دهد که در محیط خود، بهترین مراقبت‌ها را دریافت کنند و این باعث افزایش رضایت آنها از خدمات دریافتی می‌شود.۵. ارائه مراقبت‌های پیشگیرانه و درمانی: پرستاری و مراقبت در منزل، شامل ارائه مراقبت‌های پیشگیرانه و درمانی، مانیتورینگ و نظارت بر علائم حیاتی بیمار، تهیه و تدارک داروهای بیمار، تغذیه مناسب و کمک به بیمار در انجام فعالیت‌های روزمره مانند شستشو، تغییر لباس و … است.از این رو، پرستاری و مراقبت در منزل، به بیماران و خانواده آنان کمک می‌کند تا با توجه به نیازهای خود، بهترین مراقبت‌های پزشکی و درمانی را دریافت کنند و بهبودی و بهتر شدن کیفیت زندگی آنان را به همراه داشته باشد.

ساعت های کاری  پرستار در منزل به چه صورت است ؟

ساعت کاری پرستاران در منزل می‌تواند متفاوت باشد و بستگی به شرایط و نیازهای بیمار و خانواده دارد. اما به طور کلی، پرستاران در منزل ممکن است به صورت روزانه یا شبانه روزی در خدمت بیمار و خانواده باشند.

در برخی موارد، پرستاران ممکن است به صورت تمام وقت (با مجموعه ساعت کاری ۸ ساعت یا بیشتر) در خدمت بیمار باشند، در حالی که در موارد دیگر، پرستاران به صورت پاره وقت (با مجموعه ساعت کاری کمتر از ۸ ساعت) به خدمت بیمار می‌روند. همچنین، در برخی موارد، پرستاران ممکن است به صورت شیفتی کار کنند، به عنوان مثال، با بیمار در روزهای هفته و در شب‌های تعطیل.

لازم به ذکر است که ساعات کاری پرستاران در منزل به دلیل تغییرات وضعیت بیمار و شرایط خانواده، ممکن است نسبت به طرح اولیه تغییر کند.

اعزام پرستارشبانه روزی در تهران متناسب با وضعیت بیمار

با سلام،

اعزام پرستار شبانه‌روزی در تهران برای بیماران متناسب با وضعیت بیمار و نیازهای آنها صورت می‌گیرد. در بیشتر موارد، اعزام پرستار شبانه‌روزی برای بیمارانی که نیاز به مراقبت ویژه و یا بستری در بیمارستان دارند، لازم است. در بعضی موارد، بیماران خانگی نیز ممکن است نیاز به مراقبت شبانه‌روزی داشته باشند و در این صورت نیز می‌توانند از خدمات پرستار شبانه‌روزی استفاده کنند.

بسته به نوع بیماری و وضعیت بیمار، نوع و مدت زمان اعزام پرستار شبانه‌روزی متفاوت است. برای بیمارانی که نیاز به مراقبت شبانه‌روزی دارند، پرستاران مجرب و با تجربه اعزام می‌شوند که می‌توانند نیازهای بیمار را تامین کنند و به آنها کمک کنند تا بهبودی پیدا کنند.

در کل، اعزام پرستار شبانه‌روزی در تهران برای بیماران متناسب با نیازهای آنها و وضعیت بیماریشان انجام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر، می‌توانید با بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و شرکت‌های ارائه خدمات پرستاری تماس حاصل کنید.

مناطق تحت پشتیبانی شرکت خدمات پرستاری رز جهت اعزام  پرستار

اعزام پرستار غرب تهران ، جنوب تهران ، تهران مرکز، شرق تهران و شمال کرج. مناطق ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۱ ، ۱۲ .

شهرک رسالت عظیمیه ، حصار بالا ، سر جوی ، جهانشهر ، بلوار جمهوری شمالی ، کوی کارماندان شمالی ، کوی اتحاد ، همت آباد ، ویلا ، کوی بنفشه ، خلج آباد ، اکبر آباد ، کوی شقایق ،

حسین آباد ، شهرک ذوب آهن ، سرحدآباد ، شهر صنعتی ، شهرک شیخ سعدی ، نوروز آباد ، بلوار چمران ، قلمستان ، فردوسی ، شکرآباد ، بلوار هفت تیر ، شهرک ناز ، شهرک شهید رستمی ،

فردیس ، حافظیه ، نجف آباد ، شهرک پاسدار ، شهرک دهکده ( شهرک خانه ) ، فاز ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ مهرشهر ، شهرک دریا ، حسین آباد افشار ، احد آباد ، رجب آباد ، اسد آباد ، کوی فرهنگ ،

کوی زنبق ، شهرک ولی عصر ، دهقان ویلای اول و دوم ، شهرک پردیسان ، شهرک شهید چمران ، شهرک مهران ، کرج نو ، شهرک موحدین ، گلشهر ، درختی ، میدان عطار ، گلزار ، انوشیروان ،

حصارک پایین ، رضا شهر ، شهرک ولیعصر ، شهرک قائمیه ، شهرک گلها ، باغستان غربی ، بیدار چشمه ، حصارک بالا ، حیدر آباد ، شهرک گلدشت ، پیشاهنگی ، شهرک طالقانی ، شاهین ویلا ، صوفی آباد ،

شهرک ظفر ، رجایی شهر ( گوهردشت ) ، شهرک بهارستان شرقی ، شهرک بهداری ، شهرک جهازیها ، حسن آباد ، شهرک امام رضا ، شهرک فرهنگیان ، شهرک اوج ، کوی امامیه ، کوی قائم ،

برغان ، خیابان ولیعصر ، اسلام آباد ، خیابان بهار ، خیابان چالوس ، چهار صد دستگاه ، آسیاب برجی ، مهرویلا ، دولت آباد ، کارخانه قند.

برای استخدام پرستار یا مراقب در منزل و دریافت خدمات پرستاری و مراقبت از بیمار ( کرونا و … ) به صورت شبانه روزی یا پاره وقت در منزل کرج از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۲

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱

 


 

 

جهت اجاره و خرید محصولات پزشکی ، CCU و ICU می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید :

 

نشانی دفتر : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، میدان اتریش ، خیابان لاله خیابان ولیعصر ، خیابان یاس یازدهم ، ساختمان آریان ، طبقه دوم ، واحد ۷

 

شماره های دفتر : ۰۲۱۴۴۷۶۹۱۰۸ – ۰۲۱۴۴۷۶۹۱۳۲

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱ – ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰


 

خدمات پرستاری و پزشکی در منزل شامل مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی، ارائه خدمات پرستاری، فیزیوتراپی، پزشکی، تغذیه، پوشاک و تجهیزات پزشکی و سایر خدمات مرتبط با بهداشت و درمان است. این خدمات به بیماران و افراد سالم کمک می‌کنند تا در محل زندگی خودشان به بهترین شکل مراقبت شوند و نیازهای پزشکی و بهداشتی خود را برطرف کنند.

مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی شامل اندازه‌گیری فشار خون، تزریق دارو، تعویض بانداژ، تغییر لباس بیمار و نظارت بر علائم حیاتی بیمار مانند ضربان قلب و تنفس است. پرستاران در منزل می‌توانند خدمات پرستاری ارائه دهند و برای بیماران مراقبت کنند.

فیزیوتراپی در منزل شامل تمرینات فیزیکی و حرکات درمانی است که برای بهبود عملکرد بدن و کاهش درد و علائم دیگر بیماری‌ها استفاده می‌شود.

خدمات پزشکی در منزل شامل مراجعه پزشک و ارائه درمان‌های پزشکی نظیر تزریق دارو، تعویض لوله‌های کاتتری و غیره است.

تغذیه در منزل شامل برنامه‌های تغذیه‌ای و تهیه غذاهای سالم و متناسب با نیازهای بیمار است.

پوشاک و تجهیزات پزشکی شامل لوازم بیمارستانی، تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز بیمار می‌شود.

در کل، خدمات پرستاری و پزشکی در منزل برای بیماران بسیار مفید است، زیرا به آن‌ها کمک می‌کند تا در محل زندگی خودشان به بهترین شکل مراقبت شوند و نیازهای پزشکی و بهداشتی خود را برطرف کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی اینجا کلیک کنید.

شماره های دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱۴۴۷۶۹۱۳۲-۰۲۱

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

نشانی دفتر : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، بالاتر از میدان اتریش ، بلوار لاله ، لاله سوم غربی ، پلاک ۲۶ ، واحد ۱

چه بیماری هایی تحت پوشش بیمه بانک تجارت قرار دارند؟

بیمه خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی (بانک تجارت) خدمات بیمه‌ای متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در زمینه بیماری و درمان، بیمه بانک تجارت بیمارانی را که در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی مشخص شده اند، پوشش می‌دهد. برخی از بیماری‌هایی که تحت پوشش بیمه بانک تجارت قرار می‌گیرند، عبارتند از:

۱. بیماری‌های قلبی و عروقی

۲. بیماری‌های گوارشی

۳. بیماری‌های دستگاه تنفسی

۴. بیماری‌های اعصاب و روان

۵. بیماری‌های عفونی

۶. بیماری‌های عضلانی – اسکلتی

۷. بیماری‌های چشمی

۸. بیماری‌های گوش، حلق و بینی

لازم به ذکر است که بسته به نوع بیمه‌ای که از بیمه خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی (بانک تجارت) خریداری کرده‌اید، پوشش‌های متفاوتی برای بیماری‌های مختلف ممکن است وجود داشته باشد. همچنین، بسته به شرایط و محدودیت‌های هر بیمه، نوع پوشش و میزان تعویض نقدی هزینه‌های درمانی ممکن است متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر، به وب سایت بیمه بانک تجارت مراجعه کنید و یا با شعبه‌های بیمه بانک تجارت تماس بگیرید.

برای اطلاعات دقیق‌تر درباره پوشش بیماری‌ها و بیمه خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی بانک تجارت، بهتر است با بیمه‌گر خود تماس بگیرید یا شرایط و جزئیات بیمه‌نامه را مطالعه کنید.


 

آیا بیمه بانک تجارت پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را برای افراد سالم نیز فراهم می‌کند؟

بیمه بانک تجارت در بسته‌های بیمه‌ای خود، خدمات پرستاری و پزشکی در منزل را به شرط داشتن شرایط خاص، برای افراد سالم نیز فراهم می‌کند. به عنوان مثال، شخصی که نیاز به داروی خاصی دارد، می‌تواند با پرداخت هزینه‌ی خدمات به داروخانه این بیماری را دریافت کند. همچنین برخی بیماری‌ها به طور غیرمنتظره و در بیمارستان بستری نمی‌شوند و برای درمان در منزل نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری دارند، که در این صورت نیز بیمه بانک تجارت پوشش خدمات پرستاری و پزشکی در منزل را فراهم می‌کند. اما برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و بررسی شرایط و جزئیات بیشتر در مورد پوشش خدمات درمانی در منزل، بهتر است با شعبه‌های بیمه بانک تجارت تماس بگیرید و یا به وب سایت آن مراجعه کنید.

 

شماره های دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱۴۴۷۶۹۱۳۲-۰۲۱

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۰

نشانی دفتر : تهران ، منطقه ۲۲ ، شهرک گلستان ، بالاتر از میدان اتریش ، بلوار لاله ، لاله سوم غربی ، پلاک ۲۶ ، واحد ۱

آیا پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی برای افراد سالم شامل تمامی خدمات پزشکی است؟

بسته به نوع بیمه‌نامه و شرایط آن، پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی ممکن است محدودیت‌هایی داشته باشد. در بیمه‌نامه‌هایی که پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را ارائه می‌دهند، بیماری‌هایی که به صورت ناگهانی و در موقعیت‌های اضطراری رخ می‌دهند، عموماً پوشش داده می‌شوند. این شامل بیماری‌هایی مانند حادثه، آسیب‌های ورزشی، دردهای شدید، سکته قلبی، اعتیاد و سایر موارد است.

اما برای افراد سالم، پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی ممکن است محدود شده و به خدماتی که در صورت نیاز باید در موقعیت‌های اضطراری ارائه شوند، محدود شود. به همین دلیل، برای افراد سالم، پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی ممکن است کمتر از پوششی باشد که برای افرادی که به دلایل پزشکی بیمار هستند، در دسترس است.

بنابراین، پیشنهاد می‌شود که پیش از خرید بیمه‌نامه، شرایط و پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را به دقت مطالعه کنید و در صورت نیاز، با شرکت بیمه‌ای خود تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره پوشش‌های موجود در بیمه‌نامه خود بدست آورید.

آیا بیمه بانک تجارت خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را در تمام نقاط کشور ارائه می‌دهد؟

بیمه بانک تجارت، بسته به نوع خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی و نوع بیمه‌نامه، قابلیت ارائه خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را در برخی نقاط کشور دارد. در این زمینه، شرایط و محدودیت‌های مرتبط با هر بیمه‌نامه ممکن است متفاوت باشد.

به عنوان مثال، برای برخی بیمه‌نامه‌های سلامت، خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی در شهرهای بزرگ و مراکز پرجمعیت قابل ارائه است، اما در شهرهای کوچک و مناطق دورافتاده ممکن است این خدمات در دسترس نباشد.

بنابراین، پیشنهاد می‌شود که قبل از خرید بیمه‌نامه و استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی، شرایط و محدودیت‌های مرتبط با بیمه‌نامه خود را با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز، با شرکت بیمه‌ای خود تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره پوشش‌های موجود در بیمه‌نامه خود بدست آورید.

آیا بیمه بانک تجارت خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را برای افراد بالای ۶۵ سال نیز ارائه می‌دهد؟

بله، بیمه بانک تجارت خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را برای افراد بالای ۶۵ سال نیز ارائه می‌دهد. این بیمه قابلیت پوشش خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی را برای تمامی افراد، بدون توجه به سن یا وضعیت سلامتی آن‌ها، فراهم کرده است.

از آنجا که افراد بالای ۶۵ سال ممکن است به علت بیماری‌های مزمن و شرایط جسمی نیاز به مراقبت و درمان ویژه داشته باشند، خدمات پرستاری و پزشکی در منزل می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا بهترین مراقبت‌های پزشکی را در محل زندگی خودشان دریافت کنند.

می‌توانید با مشاوره با کارشناسان بیمه بانک مرکزی، درباره پوشش‌های خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی برای افراد بالای ۶۵ سال اطلاعات بیشتری بدست آورید و شرایط پوشش را با آن‌ها مشاوره کنید.

پرستاری و مراقبت شبانه روزی در منزل

در صورتی که قصد استخدام مراقب یا پرستار شبانه روزی در منزل را دارید ، از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۵

شماره های همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱

همکاری با ما

همچنین در صورتی که قصد همکاری با ما در زمینه مراقبت های ویژه ICU و CCU را دارید با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۲

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱

خدمات درمانی در منزل

همچنین برای دریافت خدمات درمانی در منزل از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

شماره دفتر : ۴۴۷۶۹۱۰۸-۰۲۱ داخلی ۱

شماره همراه : ۰۹۱۲۰۱۳۱۷۵۱

 

مرکز خدمات پرستاری رز با پرستارانی مجرب ، آماده ارائه انواع خدمات پرستاری به سالمندان در منزل به صورت شبانه روزی در شمال تهران و به ویژه منطقه الهیه با بهترین کیفیت و با بهترین قیمت می باشد

 

جمعیت سالمندان به علت بالارفتن سن امید به زندگی در جوامع مختلف روبه افزایش است؛ از این رو اگر برای آن برنامه ریزی مدونی صورت نگیرد، در آینده چالش هایی را در حوزه مراقبت از سالمندان ایجاد می کند.

 

در دهه ۹۰ میلادی سن امید به زندگی ۴۸ سال بود اما اکنون به حدود ۷۵ سال رسیده که نشان دهنده پیر شدن جمعیت جهان است. حتی برخی آمارها نشان می دهد سن امید به زندگی تا سال ۲۰۳۰ به بالای ۹۰ سال می رسد.

 

مطالعات جدید نشان می دهد که عوامل روانی همچون اضطراب و افسردگی بیش از بیماری‌ های جسمی بر وضعیت آرامش و آسایش سالمندان تاثیر می گذارند؛ از این رو گردش در طبیعت، قدم زدن در میان درختان، پرستار سالمند در شهرک غرب

 

نگاه کردن به گله های حیوانات و نشستن در کنار جوی آب تاثیر بسیار زیادی بر سلامت روانی و به دنبال آن جسمی افراد دارد زیرا نقش آرامش در سلامت روانی و جسمی افراد انکارناپذیر است.

آیا بیمه بانک تجارت پوشش خدمات پرستاری و پزشکی در منزل را برای بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن نیز فراهم می‌کند؟

بسته به نوع بیمه‌نامه و شرایط آن، بیمه بانک تجارت ممکن است پوشش خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را برای بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن ارائه دهد. این خدمات شامل مراقبت‌های پزشکی و پرستاری در منزل، پشتیبانی درمانی و پیگیری بیماری‌های مزمن است.

در بیمه‌نامه‌هایی که پوشش خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را فراهم می‌کنند، بیماران مبتلا به بیماری‌های مزمن می‌توانند از خدمات مانند پوشش هزینه‌های پزشکی و پرستاری در منزل، دریافت دارو، ویزیت پزشک در منزل، پوشش آزمایشات و سایر خدمات مرتبط با درمان بیماری‌های مزمن بهره‌مند شوند.

بنابراین، در صورتی که بیماری‌های مزمنی دارید و نیاز به خدمات پزشکی و پرستاری در منزل دارید، پیشنهاد می‌شود که شرایط و پوشش‌های مرتبط با خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را در بیمه‌نامه خود بررسی کنید و در صورت نیاز با شرکت بیمه‌ای خود تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره خدمات مرتبط با بیماری‌های مزمن بدست آورید.

 

مرکز خدمات پرستاری رز با کادر پرستاری مجرب و متخصص آماده نگهداری از سالمندان و بیماران شما می باشد .

 

استخدام پرستار سالمند شبانه روزی

در صورتی که قصد استخدام پرستار سالمند در شهرک غرب را دارید می توانید از طریق شماره تماس های زیر اقدام نمایید.

 

۹۱۳۲ ۷۶ ۴۴ – ۰۲۱

۹۱۰۸ ۷۶ ۴۴ – ۰۲۱